Michelin

PRAVIDLA PROGRAMU

PRAVIDLA PROGRAMU

NÁKUP

Kupte si v období od 1. 5. do 31. 7. 2021 na kterémkoliv zúčastněném prodejním místě v České republice nové zemědělské pneumatiky značky Michelin.*

REGISTRACE

Do 15. 8. 2021 zaregistrujte nákupní fakturu nebo jiný dokument potvrzující nákup zemědělských pneumatik Michelin*.

Jakmile bude vaše registrace schválena, vyberte si jednu z následujících cen:
— převod finanční částky na váš bankovní účet
nebo
— předplacenou kartu MasterCard.

OVĚŘENÍ REGISTRACE A DODÁNÍ CEN

Výše bonusu za pneumatiky MICHELIN*
— Za nákup pneumatiky Michelin, jejíž cena je od 40 000 Kč bez DPH do 50 000 Kč bez DPH – 1 500 Kč za každou pneumatiku Michelin, přičemž minimálně je třeba zakoupit dvě pneumatiky Michelin.
— Za nákup pneumatiky Michelin, jejíž cena je od 50 001 Kč bez DPH do 80 000 Kč bez DPH – 2 000 Kč za každou pneumatiku Michelin, přičemž minimálně je třeba zakoupit dvě pneumatiky Michelin.
— Za nákup pneumatiky Michelin, jejíž cena je vyšší než 80 001 Kč bez DPH – 3 000 Kč za každou pneumatiku Michelin, přičemž minimálně je třeba zakoupit dvě pneumatiky Michelin.

Ceny budou dodány do 15. 10. 2021.**

* Kompletní seznam pneumatik, na které se vztahuje program „MICHELIN – ZEMĚDĚLSKÉ PNEUMATIKY, NA KTERÉ SE MŮŽETE SPOLEHNOUT“, a podmínky programu včetně výše bonusů se nachází na stránkách www.program.agro.michelin.cz.
** Pravidla týkající se poskytování cen se nacházejí na internetových stránkách programu „MICHELIN – ZEMĚDĚLSKÉ PNEUMATIKY, NA KTERÉ SE MŮŽETE SPOLEHNOUT“. Hodnota ceny se odvíjí od typu zakoupených pneumatik. Pořadatelem programu je Michelin Hungaria Ltd. se sídlem ve Nyíregyháza, Maďarsko, 4401 Nyíregyháza Bottyán J. u. 15.