Michelin

PRAVIDLA PROGRAMU

PRAVIDLA PROGRAMU

NÁKUP

Kupte si v období od 1. 2. 2021 do 30. 4. 2021 na kterémkoliv zúčastněném prodejním místě v České republice minimálně 2 nové průmyslové nebo stavební pneumatiky MICHELIN.

REGISTRACE

Do 15. 5. 2021 zaregistrujte nákupní fakturu nebo jiný dokument potvrzující nákup pneumatik zahrnutých v programu.

Jakmile bude vaše registrace schválena, vyberte si jednu z následujících cen:
— převod finanční částky na váš bankovní účet
nebo
— předplacenou kartu MasterCard.

OVĚŘENÍ REGISTRACE A DODÁNÍ CEN

Výše bonusu za pneumatiky MICHELIN*
— 500 CZK bez DPH za každou zakoupenou pneumatiku MICHELIN, jejíž cena je nižší nebo rovna 12 000 CZK bez DPH; zakoupeny musí být minimálně 2 pneumatiky Michelin.
— 1 000 CZK bez DPH za každou zakoupenou pneumatiku MICHELIN, jejíž cena je vyšší než 12 001 CZK bez DPH a nižší nebo rovna 40 000 CZK bez DPH; zakoupeny musí být minimálně 2 pneumatiky Michelin.
— 2 000 CZK bez DPH za každou zakoupenou pneumatiku MICHELIN, jejíž cena je vyšší než 40 001 CZK bez DPH; zakoupeny musí být minimálně 2 pneumatiky Michelin.

Ceny budou dodány do 15. 7. 2021.**

* Kompletní seznam pneumatik, na které se vztahuje program „Michelin – průmyslové a stavební pneumatiky, na které se můžete spolehnout“, a podmínky programu včetně výše bonusů se nachází na stránkách www.program.agro.michelin.cz.
** Pravidla týkající se poskytování cen se nachází na stránkách „Michelin – průmyslové pneumatiky, na které se můžete spolehnout“. Hodnota ceny se odvíjí od typu zakoupených pneumatik. Pořadatelem programu je Michelin Hungaria Ltd. se sídlem ve Nyíregyháza.